Afyon Haber Sitesi

2021 Aile Yılı projesi kapsamında ziyaret

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, 2021 Aile Yılı projesi kapsamında ziyaretlere başladı.

Afyonkarahisar Valiliği tarafından başlatılan 2021 Aile Yılı Projesi’nin “Evlilik ve Yuvanın Kurulması” başlığı kapsamında Belediyemiz tarafından İlçe Nüfus Müdürlüğünden alınan veriler doğrultusunda ilçemizde evlilik hayatlarında 50 yılı geçen çiftlerimize program dahilinde ziyaretler gerçekleştiriliyor.

Bugünkü ziyaretler kapsamında Sanayi mahallesinden Ahmet Ali- Hatice Çetin (67 yıl), İtfaiye mahallesinden Veli- Nimet Ültay (61 yıl), Pazar mahallesinden Ramazan- Sultan Gürbüz (58 yıl), Bağlar mahallesinden Halil İbrahim- Gülşen Özata (64 yıl) ve Konak mahallesinden Kemal- Hatice Çetiner (59 yıl) çifti ziyaret edildi.

Mahalle muhtarlarının da hazır bulunduğu ziyaretlerde Belediye Başkanımız Nihat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı ve Başkanlık Sekreteri Ülkü Tosun ile birlikte çiftlerimize teşekkür belgesi takdim edilmesinin ardından Suçıkanımızın maketini ve karanfil hediye ettiler.

Gerçekleştirilen etkinlik ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “2021 Aile Yılı Projesi” kapsamında, aile değerlerinin yeniden canlandırılması, ailenin öneminin anlaşılması ve bu konuda farkındalık oluşturulması amacıyla başlatılan proje kapsamında ilçemizde evlilik hayatlarında 50 yılı geçen çiftlerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Günün anısına çiftlerimize tebrik belgesi takdim ederek karanfil ve Suçıkanımızın maketini hediye ettik. Çiftlerimize Rabbim sağlıklı ve huzurlu ömürler nasip etsin.” İfadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: