Afyon Haber Sitesi

450 öğrenciye kırtasiye desteği

Afyonkarahisar Eğitim alanındaki çalışmalarıyla öğrencilerin yanında olan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu kez de ilk etapta 450 öğrencimize kırtasiye desteğinde bulundu. Afyonkarahisar Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla öğrencilerin kalbine dokunmaya devam ediyor. Çocukların ihtiyaçlarına göre çantaların içerisinde defterden, kaleme, boya kalemlerinden, kalemlik, silgi, kalemtıraş ve yapıştırıcıya kadar tüm temel ihtiyaçlar yer alıyor.

İçerisinde çeşitli adetlerde 14 kalem kırtasiye malzemesinin yer aldığı paketler, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ve Murat Öner tarafından öğrencilere takdim edildi.

Maddi durumu yetersiz olan ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını belirten Zeybek Başkan, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi. Başkanı Mehmet Zeybek, “Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı Yardım Birimi’ne kayıtlı ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarına  kırtasiye desteğinde bulunduk. Çocuklarımızın eğitimine büyük önem veriyoruz. Çanta ve kırtasiyenin yanında önümüzdeki günlerde ilk ve orta öğrenimde okuyan öğrencilere burs desteğinde bulunacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: