Afyon Haber Sitesi

55 GENÇ SERTİFİKALARINI ALDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve Anadolu Genç Eğitimciler derneğince yürütülen Genç Seyyahın Gönüllülük hikayesi projesi tamamlandı.
Afyonkarahisar Anadolu Genç Eğitimciler Derneği (AGED) ‘in Gençlik Projeleri Destek Programı (2020 – I Genel Çağrı) kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklen GENÇ SEYYAHIN GÖNÜLLÜLÜK HİKAYESİ projesinin kapanış töreni 25.06.2021 tarihinde Hattat Ahmet Karahisari Kültür Merkezinde gerçekleşti.
Kapanış törenine; Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Feyzullah DERECİ, İl Kültür veTurizm Müdürü Mehmet Tanır,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Musa Dinçgez, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk, Yurt Hizmetleri Müdürü Mustafa Asan katılarak, projedeki katılımcı geçlere ödüllerini ve sertifikalarını verdiler.
55 gencin katılımıyla gerçekleşen genç seyyahın gönüllülük hikayesi projesinde, gençlerimiz proje kapsamında katıldıkları teorik turizm rehberliği, uygulamalı turizm rehberliği, fotoğrafçılık ve blog yazma eğitim sertifikalarını adılar. Ayrıca gizemli şehrimiz Afyonun tanıtımına katkı sağlamak amacıyla uygulamalı eğitimler sırasında Afyon da çekilen en iyi fotoğraf, Afyondaki gezi deneyimlerini anlatan en iyi blog, Afyonu tanıtan en iyi tanıtan tişört tasarım ve afiş kategorilerinde ödül aldılar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: