Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek Mermerin Başkenti İscehisar’ı Ziyaret Etti

İlçemizi ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunarak, ilçe hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.
Ziyaretlerine İscehisar Kaymakamlığında başlayan Vali Gökmen Çiçek, İlçe KaymakamıUğur Kapar’dan ilçenin nüfus, sağlık, eğitim, asayiş ve ekonomik yönünden genel durumunu içeren brifing aldı. Ardından mahalle ve köy muhtarları ile toplantıda bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, muhtarlardan beklentilerini dile getirirken, kendisine iletilen istek ve talepleri dinledi.

Vali Gökmen Çiçek’in bir sonraki durağı İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesine oldu. OSB hakkında ayrıntılı bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, OSB’de faaliyete geçen ve mermer üzerine tasarım ve ar-ge çalışmalarının yapıldığı Mermer Akademisi’nde incelemelerde bulundu.

Daha sonra Belediyemizi ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’den ilçede yürüttüğü çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler aldı. Tüm ilçelerde hayata geçirilecek olan Kadın Kültür Evleri projesi üzerinde duran Vali Gökmen Çiçek projenin hayata geçirilmesi ile birlikte Kadınların sosyal ve kültürel aktivitelerde bulunabileceği, spor yapabileceği, çeşitli kurslara katılabileceği, kafelerde vakit geçirebileceği alanlar oluşturulmasının planlandığını söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: