Afyon Haber Sitesi

“Ailemle Öğreniyorum” projesine kayıtlar başladı

8-18 yaş aralığındaki çocuklarımızın anne ve babalarıyla beraber katılabilecekleri spordan sanata çeşitli atölye çalışmalarının yer aldığı “Ailemle Öğreniyorum” projesine kayıtlar başladı.

Afyonkarahisar Valiliği tarafından 2021 yılının “Aile Yılı” ilan edilmesiyle birlikte Afyonkarahisar Gençlik Merkezleri tarafından hayata geçirilen “Ailemle Öğreniyorum” projesi kapsamında eğitimler 5 Temmuz’da başlayacak. Spordan sanata çeşitli atölye çalışmalarının yer aldığı etkinliğe 8-18 yaş aralığındaki çocuklarımız anne ve babalarıyla beraber katılabilecek.

Açılacak bu eğitimler ile çocukların ve ailelerin milli, manevi ve ailevi değerlerini artırması, toplumsal motivasyon ve iletişim becerilerini artırması, bireylerin kendini tanıması ve yeteneklerini keşfetmesi ve bu yeteneklerini hayatlarında doğru ve faydalı bir şekilde kullanmaları amaçlanmıştır.

Gençlik Merkezleri tarafından uygulanacak proje kapsamında sportif etkinlikler, gitar, bağlama, ney, drama, diksiyon, etkili iletişim, resim, ebru, hat, akıl ve zeka oyunları, doğa yürüyüşü, bisiklet turu, gönüllülük tim çalışmaları, değerler atölyesi ve dini ilimler atölyesi yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: