Afyon Haber Sitesi

AK Parti heyeti ilçelere çıkarma yaptı

 

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi ve İl Koordinatörü Necip Filiz ile birlikte Dazkırı, Evciler, Başmakçı ve Dinar ilçelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde teşkilatların taleplerini dinleyen Uluçay ve Filiz talepler için ilgili kurumların müdürlerini arayarak anında yanıt verdi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı, beraberinde AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi ve İl Koordinatörü Necip Filiz ile birlikte dört ilçeye çıkarma yaptı. Dazkırı, Evciler, Başmakçı ve Dinar’ı ziyaret eden heyete ilçe koordinatörleri, Melih Ak, Gazi Aydın, Ömer Dayı, Beytullah Kaplan da eşlik etti. Dazkırı ve Başmakçı’da teşkilatları ziyaret eden heyet, Dinar ve Evciler’de belediyeleri de ziyaret etti.

 

“Beklentilerimizi ve beklentilerini anlattık”

 

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi ve İl Koordinatörü Necip Filiz, “Bugün Denizli’den yola çıktık ve Dazkırı, Evciler, Başmakçı ve Dinar ilçelerimizde ilçe teşkilatlarımızla ve belediye ziyaretlerinden sonra Afyonkarahisar’a geldik. İl yönetim kurulu üyelerimizle birlikte toplantıya katıldık. Milletvekillerimiz Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven de bu toplantıya katıldı. İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte ilçelerimize yaptığımız ziyaretlerde ilçelerin hem yerelde ki beklentilerine hem de Genel Merkezimizde Teşkilat Başkanlığımızın ve onlardan olan beklentilerini ifade ettik. Güzel verimli bir ziyaret oldu. Bizler inşallah Afyonkarahisar’daki ilçeleri ziyaretlerimize devam edeceğiz. Ben Afyonkarahisar’daki hemşerilerimize bizlere gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

“2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarımızı değerlendirdik”

 

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da konuşmasında “Dazkırı, Evciler, Başmakçı ve Dinar ilçelerimizi ziyaret ettik. Yönetim kurulu üyelerimizle, Belediye Meclis üyelerimizle bizde olan ilçelerin belediye başkanlarıyla 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarımızı değerlendirdik. Eksiklerimizi not aldık. Genel Merkezimize iletmeniz gereken kısımları da ayrıca not aldık. Çok verimli bir ziyaret oldu. İnşallah diğer ilçelerimizde önümüzdeki hafta içerisinde ziyaret edeceğiz. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda ne gerekiyorsa yapacağız ve bunları da bir bir tamamlayıp hedeflerimize ulaşacağız. Ben teşkilatlarımıza ve ilçe başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çalışmalarımıza Afyonkarahisar milletvekillerimiz de sağ olsunlar destek veriyorlar. Onların da ayaklarına sağlık. Teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: