Afyon Haber Sitesi

“AK PARTİ’YE OY VERENLERİN KÖKÜNÜ KAZIYACAKLAR 15 TEMMUZ’U MUMLA ARAR”

 

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Afyonkarahisar İl Koordinatörü Necip Filiz ve Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ilçelere Pancar Ekicileri Kooperatifini ve Organize Sanayi Bölgesi yönetimini ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Uluçay, AK Parti’ye oy verenlerin kökünü kazıyacaklarını söyleyen CHP Etimesgut ilçe başkanına “15 Temmuz’u mumla ararsınız” dedi. Filiz de Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını söyledi.

 

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Afyonkarahisar İl Koordinatörü Necip Filiz ve Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Şuhut, Çay ve Sultandağı ilçeleri ile Pancar Ekicileri Kooperatifi yönetimi, Organize Sanayi Bölgesi yönetimi ve AK Parti önceki dönem yönetim kurulu üyesi Yusuf Balık’ı ziyaret etti.

 

OSB ve Pancar Kooperatifine ziyaret

 

Heyetin ilk ziyaret durağı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’a oldu. Yeşilay ve yönetimi heyete OSB’nin genişlemesi hakkında bilgi verdi. Yeşilay ve ekibinin talep ve önerilerini dinleyen heyet buradan da geçtiğimiz günlerde olağan genel kurul ile yeni yönetimi belirlenen Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı İbrahim Eroğlu ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Burada da yönetim kurulu üyelerinin tarımsal destekler konusunda taleplerini alan Filiz ve Uluçay yeni ekibe ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

 

Şuhut teşkilatı ve belediyeyi ziyaret ettiler

 

Heyet daha sonra Şuhut ilçesine hareket etti. Şuhut’ta AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret eden heyet İlçe Başkanı Ali Diren’den teşkilatın faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Filiz ve Uluçay buradan da Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u ziyaret ederek yatırımlar ve projeleri hakkında bilgi aldı.

 

Çay’da teşkilatı, belediyeyi ve esnafı ziyaret ettiler

 

AK Parti heyetinin bir sonraki durağı ise AK Parti Çay İlçe teşkilatıydı. İlçe Başkanı Kadir Çetin ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen heyet, burada talep ve önerileri dinledi. Heyet teşkilat ziyaretinin ardından Çay ilçesinde çarşı esnafını ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulunan heyet talepleri de not etti. Heyet daha sonra Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı ve belediye meclis üyelerini ziyaret etti. Burada da Atlı ve ekibinin proje ve yatırımları hakkında bilgi alan Filiz ve Uluçay Atlı’ya çalışmalarında başarı diledi.

 

Sultandağı’nda teşkilat ve belediye başkanı ile görüştüler

 

AK Parti heyetinin son durağı ise Sultandağı ilçesi oldu. İlk olarak ilçe teşkilatını ziyaret eden heyet, burada İlçe Başkanı Mustafa Genç ve yönetiminden çalışmaları hakkında bilgi aldı. Heyet buradan da Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz’ı ziyaret ederek proje ve yatırımları hakkında bilgi aldı. Uluçay ve Filiz son olarak AK Parti Merkez İlçe ve İl Gençlik Kolları Başkanlığının ortak toplantısına katıldı.

 

“Türkiye artık eski Türkiye değil”

 

Burada bir konuşma yapan Filiz “Pandeminin dünyaya yaşattığı zorluklara rağmen Türkiye’nin dünyada halkına destek veren ülkeler arasında ön sıralarda yer aldığını söyleyerek şöyle konuştu; Türkiye artık 2000’lerdeki IMF memurlarından talimat bekleyen bir ülke değil, kimseye minnet etmeyen bir ülkedir. Türkiye artık günde onlarca şehit verdiğimiz bir ülke değil, terörü sınırın ötesinde kovalayan bir ülkedir. Türkiye artık terörle mücadelede acaba ambargo uygulanır mı korkusuyla yaşayan bir ülke değil, ambargoları yerli ve milli silahlarla delen bir ülkedir. Türkiye artık ‘dünya beşten büyüktür’ diyebilen bir liderin yönettiği ülkedir” dedi.

 

“Siz kimin kökünü kazıyorsunuz”

 

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da 2023 seçimlerinin çok önemli olduğunu, kaybedilmesi halinde Türkiye’nin çok büyük kayıplar yaşayacağını ancak her seçim olduğu halkın Cumhur ittifakına destek vereceğini kaydetti. Uluçay, “Bugün hadsiz bir CHP’li çıkıyor AK Parti’ye oy verenlerin kökünü kazıyacaklarını söylüyor. ‘Halkı korkutacağız, yıldıracağız, susturacağız’ diyor. Siz kimin ülkesinde kimi susturuyorsunuz? Kimi korkutuyorsunuz? Kimi yıldırıyorsunuz? Kimin kökünü kazıyorsunuz?” dedi.

 

“15 Temmuz’u mumla ararsınız”

 

“Bu ülkede son Cumhurbaşkanlığı seçiminde 51 milyon 188 bin 524 seçmen oy kullandı” hatırlatması yapan Uluçay şöyle dedi; Bu oyların 25 milyon 434 bin 442’i Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verildi. Siz şimdi bu ülkenin nüfusunun yaklaşık yüzde 30’unun kökünü mü kazıyacaksınız? 25 milyon insanı sürgün mü edeceksiniz? Afyonkarahisar’da 303 bin kişi AK Parti’ye oy verdi. Sokak sokak AK Parti’ye oy verenleri mi sorgulayacaksınız? Sokaklara çıkıp tanklardan korkmayan, uçaklara levye ile müdahale eden bu şerefli milleti mi korkutacaksınız? Vallahi de billahi de 15 Temmuz’u mumla ararsınız mumla… Partisi içerisindeki taciz ve tecavüzlerden hesap sormayan zavallılar, milletin seçtiği Cumhurbaşkanından hesap soracakmış.

 

Programda Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Merkez ilçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: