Afyon Haber Sitesi

AKÜ Personeline Teşekkür Belgeleri Verildi

AKÜ Personeline Teşekkür Belgeleri Verildi

Afyon Kocatepe Üniversitesinin (AKÜ) üniversite olarak kuruluşunun 30. yılında düzenlenen Bilim, Teknoloji, Kültür ve Sanat Festivali (AKÜFEST), ÜNİLİG, ile mezuniyet törenlerinde katkı sağlayan ve 30. Yıl Marşı’nın bestelenmesinde emeği geçen personele teşekkür belgeleri verildi.

AKÜ Rektörlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker, Kurumsal İletişim ile ilgili Rektör Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Sena Coşkun, Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Seyhan Canyakan, Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Topluluğu Öğretim Üyesi Doç. Yıldırım Aktaş, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Ömer Gürcan, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Gürbüz Bıdık ile AKÜ personeli katıldı.

Toplantıda konuşma yapan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, 2 aydır hiç olmadığı kadar yoğun bir dönem geçirdiklerini ifade etti. Karakaş, “Etkinliklerin bu kadar yoğun olduğu bir dönem hatırlamıyorum. Genelde bahar aylarında yoğunluk olurdu ama bu sene Mayıs, Haziran ayları her zamankinden çok daha yoğun geçti. ÜNİLİG başladı ve Spor Bilimleri Fakültesi, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğündeki arkadaşlarımız yoğun bir şekilde çalıştı. Arkasından gerçekleştirilen AKÜFEST ve mezuniyet törenleri önemli organizasyonlardı. Her 3 büyük organizasyonu da yüz akıyla tamamladık. Bu anlamda emeği geçen tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ve tebrik ediyorum” diye konuştu.

Görevli personelin AKÜFEST ve mezuniyet törenleri sürecinde gece gündüz demeden çok verimli bir şekilde çalıştığını belirten AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker, “Zaman zaman geç saatlere kadar kaldığımız oldu. Biz oradan ayrıldık ama onlar devam ettiler. Hiçbirisi de bu kadar geç saatlere kadar kalmayalım demedi. Geç saatlere kadar koşturmaya devam ettiler. Rektör Hocamıza teşekkür ederiz. Bütün etkinliklerde bize destek oldular. Arkadaşlara o güveni hissettirdiler. Başka çalışmalar için de tüm ekibimiz hazır” dedi.

Toplantı; AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ın teşekkür belgelerini vermesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: