Afyon Haber Sitesi

AKÜSEM Tarafından Sudanlı Akademisyen ve İş İnsanlarına Eğitim Verildi

AKÜSEM Tarafından Sudanlı Akademisyen ve İş İnsanlarına Eğitim Verildi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKÜSEM) tarafından Sudan Hükümeti tarafından görevlendirilen, akademik personel ve iş insanlarından oluşan bir heyete yönelik 3 gün süren bir eğitim programı düzenlendi.

“Profesyonel Proje Yönetimi Eğitimi” başlığıyla uygulanan programın ilk gününde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ender Baykut tarafından Yatırım Projelerinin Değerlendirilmesi (Assessment of Investment Projects), İİBF Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cantürk Kayahan tarafından “Yatırım Projelerinde Risk Yönetimi” (Risk Management in Investment Projects) ve İİBF Öğretim Üyesi Doç. Dr. Volkan Yüncü tarafından “Proje Yönetimi” (Project Management) başlığıyla eğitimler verildi.

Eğitimlerin bitmesinin akabinde AKÜSEM Müdürü Doç. Dr. Eray Eğmir tarafından katılımcılara sertifikalar takdim edildi. Eğmir, bu alandaki eğitimin ikinci kez düzenlendiğini belirterek Sudan Hükümeti tarafından görevlendirilen diğer grupların eğitimine gelecek günlerde devam edeceklerini kaydetti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: