Afyon Haber Sitesi

ATIKSU ARITMA BİRLİĞİ MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Afyonkarahisar Atıksu Arıtma Tesisi Kurma ve İşletme Birliği, Birlik Başkanı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek başkanlığında toplandı. Afyonkarahisar Belediye Meclis salonunda yapılan toplantı, bir önceki toplantıya ait tutanak özetinin okunmasıyla başlandı.

Mahalli İdare Birlikleri Kanunu’na göre görev süresi dolan Birlik Başkanı, Başkan Vekilleri, Katip Üyeler, Encümen Üyeleri ve Plan ve Bütçe Komisyon üyelerinin seçimleri yapıldı.

2020 yılı Kesin Hesabı ve 2020 yılı Faaliyet Raporu görüşüldü. Ayrıca yapımı tamamlanan Kuzey Kolektör hattının ilgili belediyelere devredilmesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi ile su kalitesinin izlenmesi ve çevre konularında ortak proje yapmak üzere Birlik Başkanı Mehmet Zeybek’e yetki verildi. Birlik Müdürü Övgü Coşkun, 2020 yılında Birlik tarafından yapımı gerçekleştirilen Güneş Enerji Santrali, tesislerdeki rehabilitasyon inşaatları ve revizyonlar hakkında sunum gerçekleştirdi.  2020 yılında tamamlanan Kuzey Kolektör hattının inşaatı hakkında bilgi verdi. Birlik Başkanı Mehmet Zeybek, Kuzey Kolektör hattının yapımında emeği geçen başta eski bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu olmak üzere Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’e ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu. 2020 yılı Kesin Hesabı ve 2020 yılı Faaliyet Raporu oy birliği ile kabul edildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: