Afyon Haber Sitesi

Başkan Bozkurt 15 Temmuz Demokrasi Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt 15 Temmuz Demokrasi Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı Başkan Bozkurt mesajında”

15 Temmuz 2016 tarihinde Aziz Milletimizin iradesine yönelik gerçekleştirilen hain silahlı darbe girişiminin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde destansı bir direnişle bozguna uğratılmasının gurur ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bu gurur ve coşkuyu yaşayan ve bizlere yaşatan Aziz Milletimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bilindiği gibi 15 Temmuz; devletin kurumlarına sızmış hainlere karşı, Aziz Milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığıyla tarihe kaydettiği şanlı zaferidir.

Dinimizi, Kitabımızı, Peygamberimizi, sadakamızı, kurbanımızı, mukaddes olan nice değerlerimizi istismar etmiştir. Göz bebeğimiz olan gençlerimizi sinsi planlarla ana babasına ve milletine düşman hale getirmiştir. Samimi müminleri kandırarak kazandıklarını zannedenler, hakikatte yalnızca kendilerini kandırmıştır.

O halde, bilinçli, sağduyulu ve dirayetli olalım. Milli ve manevi değerlerimizi istismar etmeye çalışanlara asla fırsat vermeyelim. Kur’an-ı Kerim’in rehberliği, Peygamberimizin örnekliği hayatımıza istikamet verecektir. Güvenilir kaynaklardan öğreneceğimiz sahih dinî bilgiyle yaşayalım. Vatanımızın selameti, devletimizin bekası ve milletimizin huzuru için birlik ve beraberliğimizi koruyalım.

15 Temmuz Gecesi Milletimiz ağır bir ihanete, vatanımız hain bir işgal girişimine maruz kaldı. Fakat Cenâb-ı Hak’kın yardımı ile aziz milletimiz, vatanına, bayrağına, ezanına ve iradesine sahip çıktı. Dine hizmet ediyor gibi görünerek yıllarca menfaat devşirenlerin emellerini boşa çıkardı. Zalimlerin tuzaklarını başlarına geçirdi.15 Temmuz Gecesi Milletimiz ağır bir ihanete, vatanımız hain bir işgal girişimine maruz kaldı. Fakat Cenâb-ı Hak’kın yardımı ile aziz milletimiz, vatanına, bayrağına, ezanına ve iradesine sahip çıktı. Dine hizmet ediyor gibi görünerek yıllarca menfaat devşirenlerin emellerini boşa çıkardı. Zalimlerin tuzaklarını başlarına geçirdi.

Ey! terör örgütleri, Ey! Teröre destek veren Ülkeler, Ey! Terör örgütlerinden İktidar umanlar. Sizlere Cumhuriyetin Kazanıldığı, Zafer Meşalesinin Yakıldığı Topraklardan Şuhut’tan Sesleniyorum!

Devletimizi yıkamayacaksınız, Bayrağımızı indiremeyeceksiniz, Milletimizi boyun eğdiremeyeceksiniz, Ezanlarımızı susturamayacaksınız, Ülkemizi bölemeyeceksiniz.

Aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin saygıdeğer aile bireylerine ve 15 Temmuz destansı direnişinde yer alan, katkı sunan Aziz Milletimizin her ferdine sonsuz minnetle şükranlarımı sunuyorum.

Şuhut’lu hemşerilerimin ve aziz milletimizin 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: