Afyon Haber Sitesi

Başkan Çalışır’dan Milletvekili Taytak’a teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Çayırbağ Kasabası’nda temel atma ve bir dizi ziyaretler için ilimize geldi.

Çayırbağ Belediye Başkanı Ali Çalışır’ın seçim öncesi projelerinden olan belediye sosyal tesislerinin ve Güneş Enerji Sistemi (GES)’in temel atma törenine katılmak üzere ilimize gelen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal ve ilçe yönetimi, MHP’li belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Çalışır’dan Milletvekili Taytak’a teşekkür
Çayırbağ kasabasına vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Çayırbağ Belediye Başkanı Ali Çalışır, “Seçim öncesi vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözlerin büyük bir kısmını yerine getirdik. Projelerimizin hayata geçmesinde en büyük desteği veren başta Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey’e, İl Başkanımız Mehmet Kocacan Bey’e, il ve ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz günden itibaren vatandaşlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda ve öncelikli ihtiyaçlara göre hizmet etmeyi kendimize görev bildik. Sosyal belediyecilik hizmetlerimizin yanında, kasabamızda alt ve üst yapıda önemli çalışmalar yaptık. Bugünde belediye sosyal tesislerimizin ve GES’in temel atma törenini gerçekleştiriyoruz. Sosyal tesisimiz 4 katlı olup içinde alışveriş merkezi, düğün solunu, toplantı salonu ve tekstil fabrikası açmak için bir katımız bulunmaktadır. Diğer yandan 270 kw’lık Güneş Enerji Sistemi (GES)’in temelini atarak belediyemizin bütçesine gelir sağlayacağız. Asfaltlama işlemi tamamlanan 4.5 km’lik Çayırbağ-Çıkrık Karayolu ile 5.5 km’lik Huzur Mahallesi-Mandıra yollarını da hizmete açtık. Çayırbağ için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi

 

“Başkan Çalışır önemli hizmetlere imza atıyor”
Çayırbağ Belediye Başkanı Ali Çalışır’ın kasaba da önemli hizmetlere imza attığını söyleyen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak,
“Belediyeler milletin içeceği sudan, yürüyeceği yola kadar devletle buluştuğu ilk yerdir. Belediye Başkanı ise, bir şehirde bir belde de huzurlu, mutlu ve güvenli şekilde hizmetlere aksamadan ulaşmak isteyen insanların tercih ettiği şehr-i emin olarak kabul edilen kişidir. Allah’a şükürler olsun ki, Afyonkarahisar Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanları, memlekete ve millete hizmeti görev edinmiş, bu uğurda çaba sarfeden şehr-i eminlerdir. Bugün burada Çayırbağ Belediye Başkanımız Ali Çalışır Bey ve çalışma arkadaşları, sosyal tesisler temel atma projesiyle hem beldemizin sosyal hayatı için hemde ekonomiye, çevre ve geleceğe enerji yatırım yapmak için hizmet kervanına bu iki önemli eseri katmak üzere yola çıktılar. Bizlerde Ankara’da başkanımızın seçim öncesi vermiş olduğu sözleri yerine getirmek adına kendisine destek olmaya çalışıyoruz. Başkanımızı yapmış olduğu çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum”

“Seçim öncesi sözler yerine geliyor”
Üretken belediyecilik anlayışı ile Çayırbağ’a önemli yatırımları kazandıran Belediye Başkanı Ali Çalışır’ı tebrik eden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Çayırbağ Belediye Başkanımız Ali Çalışır’ın seçim öncesi vermiş olduğu sözleri bir bir yerine getirdiğini yaptığımız ziyaretlerde ve istişarelerde gördük. Kasaba halkının da yapılan hizmetlerden son derece memnun olduğuna şahit olduk. Bugün yine 2 güzel projeyi hayata geçiyoruz. Belediye sosyal tesislerin ve GES’in temel atma törenindeyiz. Şimdiye kadar alt yapıya yatırım yapan başkanımız bundan sonraki süreçte de üst yapıya ağırlık verecek. İl teşkilatı olarak belediye başkanımızın her zaman yanındayız”

Kurbanlar kesildi
Yapılan konuşmaların ardından hem belediye sosyal tesislerinin hemde Güneş Enerji Sistemi (GES)’in temel atma töreni gerçekleşti. Kurbanlar kesildi, dualar okundu. MHP heyeti ayrıca kasaba da yapılan asfalt ve arazi yollarında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: