Afyon Haber Sitesi

Başkan Nihat Sarı Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısına katıldı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin ve üye belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleşen Türkiye Belediyeler Birliği 2021 Yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısına katıldı.

Toplantıda 2020 yılı faaliyet raporunun okunmasının ardından gündem maddeleri görüşülerek Birlik Başkanı ve encümen üyeliği seçimi gerçekleşti.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Oy kullanma işlemini gerçekleştirdikten sonra Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman ile birlikte Türkiye Belediye Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e belediyelerimizin taleplerini ilettiler.
Belediye Başkanı Nihat Sarı, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada; “Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e taleplerimizi ilettik. İlgi ve alakaları dolayısıyla teşekkür ediyor, Türkiye Belediyeler Birliği Meclisine yeni seçilen Belediye başkanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: