Afyon Haber Sitesi

Başkan Sarı İstişare toplantısına katıldı

Başkan Sarı, İçişleri Bakanlığı tarafından yatırım programına alınan yatırımlar ile ilgili düzenlenen istişare toplantısına katıldı
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya ile birlikte Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, İçişleri Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Serdar Kartal, Kaymakamların ve Belediye Başkanlarının katılımıyla Valilik Toplantı salonunda düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
İçişleri Bakan Süleyman Soylu’nun ilimizi ziyaretinde talimatını verdiği yatırımlar ve hizmetlerin görüşüldüğü toplantıda ilçemiz ile ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan sözünü aldığımız Hükümet Konağı önüne yapılacak olan kapalı otopark yapımı için 4 milyon Türk lirası destek ayrıca ilçemize Emniyet Müdürlüğü binası ve Bölge Trafik binası yapımıyla ilgili İçişleri Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Serdar Kartal ile görüşülerek fikir alışverişinde bulunuldu.
Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Sözünü almış olduğumuz yatırımlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunduğumuz verimli bir toplantı oldu. İlçemize yapılacak olan Emniyet Müdürlüğü binası ve Bölge Trafik binasının en uygun nereye yapılabileceği ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. İlçemize yapılacak olan yatırımların takipçisiyiz. İlçemize yapılacak olan yatırımlarda emeği geçen başta İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu olmak üzere milletvekillerimize ve tüm herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: