Afyon Haber Sitesi

Başkan Sarı, “Milletvekili Ali Özkaya’dan Projelerimize Tam Destek”

Milletvekilimiz Ali Özkaya ilçemizi ziyaretleri kapsamında Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya makamında ziyarette bulundu.
Milletvekili Ali Özkaya’ya ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı İdris Er ve yönetimi eşlik etti.
Ziyaretin ardından Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Milletvekilimiz Ali Özkaya ve beraberindeki heyet ile birlikte İlçemiz Salı Pazarı’nda başlatmış olduğumuz revize çalışmalarını yerinde inceleyerek projemiz hakkında bilgilendirme yaptı.
BAŞKAN SARI, “MENDERES NEHRİ PROJEMİZ İLE SALI PAZARIMIZIN ETRAFI DAHA GÜZEL OLACAK”
Salı pazarında yapılan çalışmaların incelenmesinin akabinde pazar yerinin yanından geçen Menderes Nehri’ni inceleyen heyete Belediye Başkanı Nihat Sarı proje hakkında bilgi vererek Menderes Nehri Projesinin hayata geçtiğinde Salı Pazarının etrafının güzel bir görünüme kavuşacağını belirtti.
Akabinde ise Bakanlık tarafından onaylanan Millet Bahçesi projesinin yapılacağı Düden’de yerinde inceleme yapılarak proje ile ilgili istişarelerde bulunuldu.
Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Milletvekili Ali Özkaya ilçemizi ziyaretleri kapsamında belediyemize ziyarette bulundu. Ziyaret sonrasında Salı pazarımızda başlatmış olduğumuz revize çalışmalarını yerinde inceleyerek projemiz hakkında bilgilendirme yaptık. Akabinde ise Düden’in bulunduğu alana giderek yapılacak olan Millet Bahçesi projesi için yerinde incelemelerde bulunduk. Milletvekili Ali Özkaya sağ olsun yaptığımız ve yapacak olduğumuz tüm projelere gerekli desteği sağlıyor. Desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı Milletvekilimize teşekkür ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: