Afyon Haber Sitesi

Başkan Sarı’dan 15 Temmuz Kocatepe Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübüne destek

Afyonkarahisar 15 Temmuz Kocatepe Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muhammet Mustafa Başyiğit, Başkan Yardımcısı Yusuf Şen ve yönetimi Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya ziyarette bulunarak talep ve isteklerini ilettiler.
Ziyarette; Afyonkarahisar 15 Temmuz Kocatepe Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muhammet Mustafa Başyiğit ve yönetimi Sivas’ta düzenlenecek olan müsabakalar için destek talebinde bulundular.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Engelli kardeşlerimizin sportif faaliyetlerde bulunmaları bizleri gururlandırıyor. Engelli kardeşlerimizin yapmış oldukları faaliyetler istedikten ve inandıktan sonra her türlü engelin aşıldığının bir örneğidir. Dinar Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışımız ile imkanlarımız dahilinde engelli kardeşlerimize destek olacağız. Nazik ziyaretleri dolayısıyla Afyonkarahisar 15 Temmuz Kocatepe Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muhammet Mustafa Başyiğit ve yönetimine teşekkür ediyor, Sivas’ta yapacak oldukları müsabakalarda engelli kardeşlerimize başarılar diliyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: