Afyon Haber Sitesi

Başkan Sarı’dan Ahilik Haftası’nda anlamlı ziyaretler

Ülkemizde 13-19 Eylül tarihleri arasında kutlanan Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı bir dizi anlamlı ziyaretler gerçekleştirdi.


Ziyaretlerde Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı ve Başkanlık Makamı sekreteri Ülkü Tosun eşlik etti.
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, ziyaretler kapsamında ilk olarak ilçemizde Kasaplık mesleğini yıllardır icra eden Ali Gürbüzer’i işyerinde ziyaret ederek hayırlı işler dileyip Ahilik haftası anısına plaket takdim etti.
Akabinde ise Terzilik mesleğinde yıllardır emek veren Necati Erturan’ı iş yerinde ziyaret ederek Ahilik haftasını kutlayarak günün anısına plaket takdim etti.
Devamında ise İlçemizde yıllardır sarraflık yapan Fikri Cengiz’i iş yerinde ziyaret etti.
Son olarak ise yıllardır nakliyecilik mesleğini sürdüren Mehmet Coşar’ı ikamet ettiği evinde ziyaret ederek ahilik haftasını kutlayan Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Ahilik Haftası kapsamında ilçemizde yıllardır mesleklerini icra eden Esnaflarımızı ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar dileyip sağlıklı bir hayat geçirmelerini temenni ettik. Belediye olarak her zaman esnaflarımızın yanındayız. Tüm esnaflarımıza bol ve bereketli kazançlar diliyor, Ahilik Haftalarını kutluyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: