Afyon Haber Sitesi

Başkan  Uluçay Talep ve  Önerileri Ulaştırma  Bakanına İletecek

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cuma günü gelmesi planlanan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun ziyareti öncesi bakanlığa bağlı  Afyonkarahisar’daki kurum müdürleri ile ilimizin ihtiyaçları konusunda  değerlendirme ve istişare toplantısı yaptı.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı
kurumların talep ve önerilerini, Cuma günü ilimize gelmesi planlanan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na iletmek üzere bir toplantı düzenledi.

“Talep ve önerileri iletecek”

Toplantıya Karayolları 31. Şube Şefi Yalçın Özgür, PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Türk Telekom Afyonkarahisar İl Müdürü Mehmet
Murat Uslular ve TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri katıldı.
Bakan Karaismailoğlu’nun ziyareti öncesi şehrimiz, ilçelerimiz, köy ve kasabalarının eksik ya da ihtiyaç duyulan yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunan  Başkan Uluçay, aldığı bilgileri bir dosya halinde Bakan Karaismailoğlu’na aktaracak.

“Bakanlığa bağlı kurum müdürleri ile istişare toplantısı yaptı”
Konuya ilişkin bir açıklama yapan Başkan Uluçay, “Şehrimizin yarınlarını planlarken herkesle istişare halinde yapmak durumundayız.
Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) istişarenin önemi ve neticesi
hakkında, ‘İstihare eden aldanmaz, istişare eden pişman olmaz’ buyurmuştur. Biz de bu anlamda kurum müdürlerimiz ile sürekli olarak görüş alışverişinde bulunuyoruz.

Milletvekillerimiz, Ankara’da bakanlık bakanlık geziyor, talep ve önerileri iletiyor.

Tabiri caizse arı gibi çalışıyorlar. Onlar sayesinde  eski Afyonkarahisar’dan eser kalmadı. Artık yeni bir Afyonkarahisar var.  Egenin parlayan yıldızı olmamızın en

büyük sebebi de çalışkan vekillerimizdir. Bu anlamda bakanımız milletvekilimiz Veysel Eroğlu’na, Ali Özkaya’ya ve İbrahim  Yurdunuseven’e çok teşekkür ediyorum.
Ankara ziyaretlerimizde elimiz boş dönmüyorsak çalışkan vekillerimizin sayesindedir. Her birinden Allah razı olsun. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız

Sayın Karaismailoğlu’nun Cuma günü şehrimize gelmesi planlanıyor. Bu
kapsamda biz de bakanlığa bağlı kurum müdürlerimiz ile bir görüşme yaparak eksiklerimizi ya da vatandaşlarımızın taleplerini iletmek adına bir istişare toplantısı düzenledik. Hayırlara vesile olmasını
dilerim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: