Afyon Haber Sitesi

Başkan Zeybek OSB’de

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) kıldı. Namaz sonrası Başkanımız Zeybek, OSB’de çalışan vatandaşlarımızla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Seçim beyannamesinde “Afyonkarahisar’ı Ortak Akılla” yöneteceğini sözünü veren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, göreve geldiği günden itibaren her hafta bir Cuma’yı farklı mahallede kılarak vatandaşlarımızla bir araya geliyor. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ve beraberindeki heyet tarafından karşılanan Başkan Mehmet Zeybek’i OSB ziyaretinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Öner ve Süleyman Karakuş ile birim müdürlerimiz eşlik etti.

BAŞKANIMIZ ZEYBEK’E VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

58 mahallenin tamamına giden Başkan Zeybek, mahalle ziyaretlerinde 2. tura; geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Mahallelerin yanı sıra şehrimizin önemli bir lokomotifi olan Organize Sanayi Bölgesi’ni de ziyaret eden Başkanımız Mehmet Zeybek, Cuma namazı sonrası OSB’deki fabrika ve işletmelerde çalışan vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi. Başkanımız Mehmet Zeybek, vatandaşlarımızla yakından ilgilenirken, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi.

CUMHURİYET SUCUKLARINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İstanbul Sanayi Odasının 2’inci 500 büyük sanayi kuruluşları sıralamasına giren Cumhuriyet Sucukları sahibi iş insanı Yavuz Kocaşaban’ı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek işyerinde ziyaret ederek, başarılarının devamını diledi. Cumhuriyet Sucuklarının et ve et ürünleri üretiminde önemli bir yer sahibi olduğuna dikkat çeken Başkanımız Zeybek, “2’inci 500 arasında Cumhuriyet Sucuklarımızın girmesi onur verici. Rabbim kazancını daha çok bereketlendirsin. Başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Başkan Zeybek, iş insanı Kocaşaban’a OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yeşilay ile birlikte Allah’ın 99 isminin yer aldığı ‘Esma’ül Hüsna tablosu takdim etti. OSB Başkanı Bekir Yeşilay, Kocaşaban’a başarılarının devamını diledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: