Afyon Haber Sitesi

BASKETBOL FEDERASYONU’NDAN BAŞKAN ZEYBEK’E ZİYARET

SPORCU DOSTU ZEYBEK BAŞKANA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Sportif faaliyetlere oldukça önem veren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla,  Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün destekleriyle şehrimizde 3×3 Basketbol Turnuvası düzenlenmiş, turnuva gençlerden ve sporseverlerden yoğun ilgi görmüştü.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz ve Basketbol Federasyonu İl Temsilciliği ile birlikte gerçekleştirilen 3×3 Basketbol Turnuvasının ardından Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Belediye Başkan Yardımcımız Murat Öner’inde hazır bulunduğu ziyarette; Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı, Basketbol Federasyonu İl Temsilcimiz Feyzullah Demirkale, İl Hakem Kurulu Üyeleri Ahmet Sarlık, ve İsmail Yurdunuseven, katkılarından dolayı Başkanımız Zeybek’e plaket takdim etti.

Basketbol Federasyonu İl Temsilcimiz Feyzullah Demirkale yapılan ‘3×3 Basketbol Turnuvası’na dair bilgiler verirken; “Büyük ilgi gören organizasyonumuza 10 ve 50 yaş arası 176 sporcu katıldı. Katılımcılar ve aileleri sizlere oldukça minnettar. Bizlere böyle bir imkân sağladığınız için teşekkür ediyoruz. Sizin de desteğiniz ile gençliğimizi sporla buluşturduk. Bütün ekibiniz bizimle çok ilgilendi, Allah razı olsun. Başta siz değerli belediye Başkanımız olmak üzere tüm ekibinize desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Başkanı Mehmet Zeybek, spor organizasyonlarına destek vermeye devam edeceklerini,  gençleri spora teşvik etmek için tüm  imkânları seferber etmeye devam edeceklerini söyledi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek açıklamasında; “Amatör spor kulüplerine malzeme yardımı gibi desteklerin yanı sıra belediye olarak güçlü kadromuzla, Afyonkarahisarımızın spor şehri olması için elimizden gelen her şeyi yapıyor, yatırımlarımız da sportif faaliyetlere oldukça önem veriyoruz. Bu hassasiyet ile yaptığımız çalışmalar neticesinde birçok profesyonel kulüp şehrimizi kamp noktası olarak tercih ediyor. Bu durum bizleri gururlandırırken azmimizi de artırıyor. Şehrimizi, spor şehri yapma gayretlerimiz sürerken gençleri de spora teşvik etmek amacı ile farklı alanlarda turnuvalar düzenliyoruz. Afyonkarahisarımızı her alanda şaha kaldırmak adına çalışmalarımız sürecektir, gençlere destek bizden başarı onlardan. Bu yolda bizlere destek veren Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı ve Basketbol İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale’ye de nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: