Afyon Haber Sitesi

Birlik ve beraberliğin eseri

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar oto galericiler Dayanışma dernek başkanı Remzi Çelikten’in davetlisi olarak geldikleri oto galericiler sitesinde cuma namazını, yeni yapılan oto galericiler Camiinde kıldılar.

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu yaptığı açıklamada “Afyonkarahisar oto Galericiler Dayanışma Dernek Başkanı Remzi Çelikten ve arkadaşları galerici esnafını bir araya getirerek ilimize önemli bir Oto Galericiler sitesi ve siteye yakışır bir Camii kazandırdılar. Başta Remzi Çelikten kardeşimiz olmak üzere dernek üyelerini ve galerici esnafımızı kutluyorum. Bu site ve Camii birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu gösteren muhteşem bir örnek. Bu gün yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımla beraber Cuma namazını kıldık. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Afyonkarahisar’da oto galericileri bir çatı altına toplayan Afyonkarahisar Oto Galericiler Dayanışma Dernek. Başkanı Remzi Çelikten:
Tüm hayırseverlerden ve kooperatif üyelerimizden Allah, razı olsun. Özenli bir çalışmanın eseri. Camimiz pazar yerinde ve fuar alanında galericiler sitesindeki bir bütünlük sağladı.. Bu eserleri ortaya çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz .İYİ Parti İl Başkanımız Mısırlıoğlu ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: