Afyon Haber Sitesi

Bursa Osmangazi’de karneler Başkan Dündar’dan

  • Gündem
  • 21 Ocak 2022
  • Bursa Osmangazi’de karneler Başkan Dündar’dan için yorumlar kapalı

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın ilk yarısının sona ermesi nedeniyle Bursa TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine karnelerini verdi.

BURSA (İGFA)- Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, “Bugün almış olduğunuz eğitim, geleceğinizin şekillenmesi adına atılmış bir temeldir. Bu temeli sağlam atarsanız, geleceğimiz çok daha güzel olur. Bunun için, derslerinizi aksatmadan çalışın” diye konuştu. BTSO Eğitim Vadisi’ndeki TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin
karne heyecanına ortak olan Başkan Dündar, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezer ile birlikte ilk olarak öğretmenler odasını ziyaret etti. Sınıfları gezerek çocuklarla sohbet eden Dündar, daha sonra okulun konferans salonunda öğrencilere karnelerini verdi.

Karne töreninde bir konuşma yapan Başkan Mustafa Dündar, kendi öğrencilik hatıralarını anlatırken bir yandan eğitim, bir yandan da okul inşaatlarının devam ettiği dönemden, bugün modern okullarda çağdaş eğitim dönemine geçmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Dündar, “Bizim dönemimizde okulda kaloriferlerimiz bazen yanar bazen yanmazdı. Bugün ise okullarımızda böyle şeyler yaşanmıyor çok şükür. İçinde bulunduğumuz okul da, her şeyiyle dört dörtlük güzel bir okulumuz. Sahip olduğunuz bu imkânların kıymetini bilip, derslerinize çok daha iyi çalışmalısınız. Öğretmenlerimiz de, en iyi eğitimi almanız için büyük bir gayret gösteriyor. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Burada aldığınız eğitim, geleceğinizin şekillenmesi adına atılmış birer temeldir. Bu temeli sağlam atarsak, geleceğimiz çok daha güzel olur” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: