Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

Cansuyu Derneği afyonkarahisar İl Temsilciliği yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yaptığı bayramlık çalışması ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor.

Cansuyu Derneği afyonkarahisar İl Temsilciliği yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yaptığı bayramlık çalışması ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor.

 

. Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gönüllüleri ile birlikte Kurban Bayramı Öncesinde çok sayıda yardıma muhtaç ailenin çocuğunu giydirdi.

 

Hayırseverler vasıtası ile Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine gönderilen sıfır çocuk kıyafetleri ihtiyaç sahiplerinin Kurban Bayramı öncesinde yüzünü güldürdü. Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mehmet Demir konu ile ilgili olarak şu açıklamada bulundu;

” Bizler Cansuyu Yardımlaşma ve Dayaışma Derneği olarak, her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramı öncesi çok sayıda yetim ve yardıma mutaç evladımızı sevindirdik.

Bu organizasyonda emeği olan tüm hayırseverlerimizi de inşallah Allah sevindirsin. Diğer taraftan vekaleten kurbanını kesim için bizlere emanet eden hayırseverlerimizle ilgili de çalışmalarımız devam ediyor.

 

Önümüzdeki günlerde 4 gün boyunca idrak edeceğimiz bir Kurban Bayramı var. Kurban Bayramında yine yardıma muhtaç olan ailelerimizi unutmadık, onlara hayırseverlerimizin bize vekaleten vermiş oldukları Kurban bağışlarını İnşallah et olarak yardıma muhtaç olan ailelerimizin hanelerine ulaştıracağız.

 

Ben bu vesile ile bizlere her türlü yardımda bulunan hayırseverlerimize ve Dernek gönüllülerimize teşekkür ediyor, hrkesin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum” Dedi. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: