Afyon Haber Sitesi

CAZ VE KLASİK MÜZİK FESTİVALİNDE GERİ SAYIM BAŞLADI

Şehrimizin kültür ve turizmine önemli bir katkı sağlayan 21. Afyonkarahisar Caz Festivali ve 20. Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali, Belediyemiz ve paydaş ortakların destekleri ile başlıyor. Anadolu’nun en uzun soluklu festivalleri arasında yer alan 21. Afyonkarahisar Caz Festivali 28 Haziran Pazartesi günü Lucia Bakaiova dörtlüsünün gösterisi ile start alacak. NG Afyon Otelde başlayacak olan festival, 3 gün sürecek.

Pandemi dolayısıyla okul söyleşileri online ortamda gerçekleşecek. Belediyemiz, Afyonkarahisar Valiliği, Ticaret ve Sanayi Odası, NG Afyon Otel ve diğer paydaşların katkıları ile gerçekleşecek olan Caz festivali, il protokolünün katılımlarıyla 28 Haziran Pazartesi günü saat 20:00’de açılış konseriyle başlayacak.

OKUL SÖYLEŞİLERİ ONLİNE ORTAMDA YAPILACAK

21. Afyonkarahisar Caz Festivalinin yanı sıra 9-14 Temmuz tarihleri arasında 20. Afyonkarahisar Klasik Müzik festivali de yapılacak. 5 gün sürecek olan festivalde konserlerin yanı sıra yazarlar, eleştirmenler, gazeteciler ve sanatın her camiasında ünlü isimler yer alacak. Caz Festivalinde olduğu gibi Klasik Müzik Festivalinde de okul söyleşileri online ortamda yapılacak. Ayrıca festival 9 Temmuz Cuma günü saat 17:00’de NG Afyon Otel’de yapılacak festival Puella Trio konseri ile izleyicileri ile buluşacak.

Pandemi dolayısıyla okul etkinlikleri online olarak facebook’ta @afyonklasikmuzikvecazdernegi, instagram’da @afyonklasikmuzikfestivali, twitter’da @AfyonCaz, youtube’de; Afyon Klasik Müzik ve Caz Derneği ve www. Afyonklasikmuzikvecazdernegi.org.tr hesaplarında takip edilebilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: