Afyon Haber Sitesi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret etti

Bazı ziyaretlerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Vali Gökmen Çiçek, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven, Vali Yardımcıları ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay tarafından Valilik Binası girişinde karşıladı.

Valilik Şeref Defterini imzalayan Bakan Murat Kurum Valilik makamına geçti. Kendilerini ilimizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Vali Gökmen Çiçek, Bakan Murat Kurum’a Afyonkarahisar’ın ekonomisi, tarihi ve doğal güzellikleri, turizm potansiyeli, spordaki genel durumu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle yapılan yatırımların mevcut durumu ve bu konuda talepleri anlatarak, genel bilgiler verdi.

Nazik karşılaması ve misafirperverliği nedeniyle Vali Gökmen Çiçek’e teşekkür eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel birikimi, zengin mutfağı, doğal güzellikleri ve son zamanlarda turizmde hayata geçirilen projelerle hızla ivme kazandığına değinerek, özverili çalışmaları ve gayretleri için Vali Gökmen Çiçek’i tebrik etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a ziyaretleri sırasında Bakan Yardımcıları ve Bakanlık üst düzey bürokratları da eşlik etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: