Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

Cumhurbaşkanımızın Saygıdeğer Eşleri Emine Erdoğan’ın Himayelerinde Başlatılan “Sıfır Atık Projesi” Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Saygıdeğer Eşleri Emine Erdoğan’ın himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında Belediye Meclis salonuna bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İsrafın önlenmesi, atığın azaltılması ve atıkların dönüştürülmesini kapsayan atık yönetim felsefesi olarak tanımlanan “sıfır atık” konusunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, Belediye Başkan Yardımcıları Gülsefa Azgın, Nurullah Mardin ve ilgili belediye personeli katıldı.

Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Şahin, “Sıfır Atık projesinin yaygınlaştırılarak uygulanması adına yapılan bilgilendirme toplantısına katıldık. Projenin uygulanması ve bizlerin gayreti sonucu tonlarca atık ekonomiye kazandırılacak. Proje ekibimizle birlikte çalışmalarımızı tamamlayarak sıfır atık proje hibe desteği için ajanslara başvuruda bulunacağız. Sıfır atık projesine öncülük eden Cumhurbaşkanımızın Saygıdeğer Eşleri Emine Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: