Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

Cumhuriyet Bulvarını yenileyip halkımızın hizmetine sunduk

’ın Çay ilçesi ilçe Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Atlı, Çay’da yıllardan beri konuşulan ve söz konusu olan,Cumhuriyet Caddesi olarak adlandırılan, 6 km lik yolla igili açıklamada bulundu.

Başkan Atlı; “ Çay’ın en güzel girişi burası bizim açımızdan çok önemli orada hastane, mezarlık ve Çay MYO yine bu güzergâhta.
Vatandaşların kullanmakta güçlük çektiği yolla ilgili seçim öncesi söz verdik biz bu yolu en kısa sürede yapacağız dedik.

İlk önce söz konusu yolun zeminini iyileştirdik. İl Özel İdaresi ile bir protokol yaptık. İl Özel İdaresi bu asfaltı maliyet fiyatına çay ilçemize kazandırdı. Burada 40 bin metrekare sıcak asfalt kullanıldı. Çay tarihinde 40 bin metrekare sıcak asfaltı ilk defa görüyor. Üstelik bir yıllık zaman içerisinde bu yol yapıldı.
Hakikaten, Ak Parti olmasaydı bunlar olmaz mıydı?
Tabiî ki de olmazdı. Hükümetin desteğini bizler fazlasıyla hissediyoruz. Yaptığımız hizmetlerin hiçbirini belediye marifetiyle mümkün değil yapamazdık.

Diğer taraftan Bordür işletmesini hayata geçirerek, açtık. Eski kullanılmayan bir Bordür makinemiz vardı, biz bunu değerlendirdik. İlçemizde dökülen ve kullanılan hiçbir bordüre para vermiyoruz kendimiz üretiyoruz, kendi ürettiğimiz bordürü de yine ilçemizde halkımızın hizmetine sunuyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: