Afyon Haber Sitesi

Dijital Markalaşma Kitabı Çıktı

 

 

Yeni nesil bir kavram olan dijital markalaşma ile aynı adı taşıyan ve Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kaleme alınan “Dijital Markalaşma” kitabı çıktı

 

Branding Türkiye Yayınları ve Dikeyeksen Yayıncılık ortak yayını olarak piyasaya çıkan Dijital Markalaşma; Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kaleme alındı. Kitapta dijital markalaşma kavramı; “nedir?”, “nasıl?”, “niye?” odağında açıklanırken, kitabın yazımında yine Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan 3F Fenomeni’nden yararlanıldı.

 

Dijital Markalaşma kitabı; dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi kavramlarının bütünleşik bir bakış açısıyla yeniden yorumlanmasını temsil eden ve bu yönüyle çatı bir kavram olma özelliği taşıyan dijital markalaşmaya dair yazılmış ilk ve tek kitaptır.

 

Dijital Markalaşma Kitabı Çıktı!

Dijital Markalaşma Uzmanı ve Sosyal Medya Stratejisti Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 6. kitabı olan Dijital Markalaşma; raflardaki yerini aldı.

 

Dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi gibi iki ana disiplini bünyesinde barındıran dijital markalaşmaya yönelik teorik bilgi aktarımıyla başlayan kitap, pratiğe dönük tavsiyelerle devam ediyor. Dolayısıyla bu kitap; bugünün ve geleceğin ana disiplini olarak kabul edilen dijital markalaşma kavramına dair akademik bilgi, sektörel farkındalık ve kişisel yetkinlik amaçlayanlar ile dijital markalaşma alanında kariyer hedefi olanlar için bir başucu kaynağı olma özelliği taşıyor.

 

Sektör profesyonelleri ve akademisyenlerce önerilen Dijital Markalaşma, tüm kitabevleri ve internet kitapçılarında!

 

Yazar Hakkında I Mürsel Ferhat SAĞLAM

Mürsel Ferhat Sağlam, 17 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir. “Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

 

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, dijital, marka-pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital markalaşma, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital pazarlama konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir. “Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda hazırladığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiklerini yeniden yorumlamıştır.

 

Mürsel Ferhat Sağlam’ın Kitapları

  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: