Afyon Haber Sitesi

Dinar Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri başladı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın Hak-İş Sendikası yetkilileri ile gerçekleştirdiği toplantıyla Dinar Belediyesi Personel Şirketi Toplu İş Sözleşmesi süreci başlamış oldu.


Görüşmelerin tüm işçiler için hayırlı olması temennisinde bulunan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Belediyemiz Personel Şirketi bünyesinde çalışan işçi kardeşlerimize belediyemiz imkânları ölçüsünde en iyi sözleşmeyi yapma arzusundayız. Belediye olarak işçilerimizin her zaman yanındayız. Şimdiden sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.
Toplu İş Sözleşmesi (TİS) sürecinin başlaması dolayısıyla göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür eden Hak-İş Konfederasyonu Denizli İl Başkanı Sezai Söylemez ise görüşme ardından yapmış olduğu açıklamada “Dinar Belediyesi Personel Şirketi bünyesinde bulunan işçi kardeşlerimiz için en iyi sözleşmeyi yapmak üzere bugün görüşmelerimize başlamış bulunuyoruz. Hedefimiz kısa sürede en iyi şartlarla görüşmelerimizi neticelendirmektir. Görüşmelerimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: