Afyon Haber Sitesi

Dinar’da 30 Ağustos’a özel kurumlar arası Voleybol Turnuvası düzenleyecek

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatlarıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinlikleri kapsamında Dinar Belediyesi Spor Kulübü işbirliği ile Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası düzenlenecek.

BAŞVURULAR 28 HAZİRAN-2 TEMMUZ ARASINDA

28 Haziran 2 Temmuz tarihleri arasında alınacak olan başvurular kimlik fotokopisi ve onaylı kurum çalışma belgesi ile Dinar Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne (Belediye Hizmet Binası 2. Kat) yapılacaktır.
2 Temmuz Cuma günü başvuruların tamamlanmasının ardından 5 Temmuz Pazartesi günü saat 15:00’de Belediye Meclisi toplantı salonunda kura çekimi gerçekleştirilecektir.

Turnuva ile ilgili bir konuşma yapan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Dinar Belediyesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerimiz kapsamında güzel bir sportif faaliyetimizi daha hayata geçiriyoruz. Amacımız hem kurumlar arası kaynaşmayı, koordinasyonu sağlamak hem de bu tür sosyal ve sportif aktivitelerin ilçemizde daha fazla yer almasına vesile olmaktır. İlçemizde görev yapan ve turnuvaya katılan bütün kurum çalışanlarımıza şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: