Afyon Haber Sitesi

Eğitim Bir-Sen İscehisar ve Çobanlar Temsilcilikleri üyeleri bir araya geldiler

 

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şubeye bağlı İscehisar ve Çobanlar Temsilcilikleri üyeleri iki ilçede düzenlenen iki ayrı programda bir araya geldiler. Eğitim-öğretim yılının sonuna yaklaşıldığı günlerde bir araya gelen eğitim Bir-Sen üyeleri, senenin değerlendirmesini yapma imkânı buldular.

İscehisar ve Çobanlar ilçelerinde gerçekleştirilen etkinliklere Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Arslan ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Afyonkarahisar 1 No’lu Şube Başkanı Mustafa Arslan ‘’Eğitim-Öğretim Yılı boyunca yorulan eğitim çalışanlarımızı düzenlediğimiz etkinliklerle bir araya getirerek muhabbet ve uhuvveti perçinlemeyi hedefliyoruz. Sendikamızın davetine icabet ederek etkinliklerimize katılım sağlayan çok değerli eğitim çalışanı kardeşlerimize, üyelerimize en kalbi duygularla teşekkür ediyorum. Etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen başta İlçe Başkanlarımız Bilal KARAÇEŞME ve Muhammet ARISOY olmak üzere emeği geçen ilçe yönetim kurulu üyesi kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bizler büyük ve güçlü bir aileyiz. Çalışmalarımıza sunduğunuz kıymetli katkılar ve teveccühlerinizle gerçekleştirilen etkinliklerimizi, çalışmalarımızı bunun bir göstergesi olarak değerlendiriyoruz.’’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: