Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

“Gönlü Aşk İle Dolu Olanın Şehri Gülistan Olur”

ŞEHREMİNİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Afyonkarahisar Belediyemizin “Askıda Tablet ve Televizyon Kampanyası” ile eğitime destek projeleri, ihtiyaç sahibi -maddi imkanı olamayan- öğrencilerimizin uzaktan eğitimden mahrum kalmamaları için başlattığı, uyguladığı projeyi kıymetli buluyor, Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1Nolu Şube olarak teşekkür ediyoruz ve destekliyoruz.

Göreve başladığından bu yana insanımızın yanında, sokakta, camide, sanayide, esnafla, milletle iç içe gördüğümüz Şehreminimiz, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet ZEYBEK ve ekibi hayırseverlerimize “Askıda Tablet ve Televizyon Kampanyası” ile yeni bir hayır kapısı açmıştır. İhtiyaç sahibi öğrencilerimizin uzaktan eğitimle ilgili ihtiyaçlarının imdadına yetişen bu kampanya; istikbalimizle ilgili kaygı duyan, eğitime duyarlı tüm kesimler için katkı sunulması gereken bir fırsattır.

Hacı Bayram Veli’nin ifadelerinde yer bulduğu haliyle “İnsan, şehri inşa ederken, aslında taşın toprağın arasında kendisini inşa eder. Gönülde her ne var ise, şehir olarak görünür. Gönlü taş olanın şehri taş, gönlü aşk ile dolu olanın şehri gülistan olur.”

Eğitimle ilgili yapmış olduğumuz projelerimizde Belediyemizi ve Belediye Başkanımızı her zaman yanımız bulduk. “Bir Bilenle Bilge Nesil” Kitap okuma yarışmamızda proje ortağımız olarak binlerce kitabın öğrencilerimize ulaştırılmasından; “Bir Yetim Bir Dilek Bir Yetimhane” projemiz kapsamında şehrimizde yetimlerin dileklerinin yerine getirilmesinde sokakları birlikte arşınladığımıza, Orta Afrika ülkesi olan ÇAD’ın Başşehri Encemine’de yapımı tamamlanmak üzere olan “Erol Battal Kız Yetimhanesi’ne” olan şahsi katkılarına, her zaman eğitimden yana katkı sunan bir duruş gördük.

Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube olarak, şehrimizi gülistan eylemek isteyen bu güzel bakışa, gayrete teşekkür ediyor, hak ve hayır mücadelemizde insanımıza, ihtiyaç sahiplerine, öğrencilerimize ve eğitime yapılan her türlü katkıyı, projeyi desteklemeyi aslî vazifelerimizden kabul ediyor, Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Yönetim Kurulumuzun şahsi katkıları ile 10 evladımızın tablet ihtiyacını karşılayarak, çorbada bizim de tuzumuz olsun istiyoruz.

Afyonkarahisarlı tüm hemşerilerimizi, hayırseverlerimizi, Afyonkarahisar Belediyemizin besmelesini çektiği, hak ve hayır mücadelesine ortak olmaya, katkı sunmaya davet ediyoruz.

Şehreminimiz Sayın Mehmet ZEYBEK ve ekibine;öğrencilerimize, şehrimizin eğitimine katkı sunan kıymetli bir projede bizlere de katkı sunmafırsatı verdikleri için ayrıca teşekkür ediyor, kendilerine Rabbimizden başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: