Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

Gönül Dostları Derneği yüzleri güldürdü

Gönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Bir hafta içerisinde yardıma Muhtaç olan üç kişiye daha ulaşan Dernek, Yardımda bulunduğu vatandaşların sevincine ortak oldu. İlk Olarak, Afyonkarahisar’da Burmalı mahallesinde ikamet eden, Nimet Türkmen’e ulaşan Dernek yönetimi Türkmen’e ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi ücretsiz takdim ederek,Türkmen’in sevincine ortak oldu.

Dernek Yönetimi yine Sultandağına Bağlı Yakasenek köyünde ikamet eden ve yürümekte zorluk çeken Nazife Toy’u da yalnız bırakmadı. Dernek yönetimi burada da Nazife Toy’a ihtiyacı olan sandalye konusunda yardımcı oldu ve Toy’un hayır duasını aldı. Öte yandan yine Dudu Uka’ya annesi Fatma Erçoban için İhtiyacı olan, tekerlekli sandalyeGönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde teslim edildi.

Yapılan yardımlarla ilgili olarak, Dernek Başkanı Yıldız Değer ;

“ Hayırseverlerimiz vasıtasıyla yine ihtiyaç sahibi olan, ablalarımıza kardeşlerimize, abilerimize ve kardeşlerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu konuda üzerine düşen ne varsa yapan herkesten Allah razı olsun. Bir hafta içinde üç ihtiyaç sahibinin daha yüzünü güldürdük, onların sevincine vesile olduk.

Önümüzde 3 Aralık dünya engelliler günü var bu güne özel yürüme engelli kardeşlerimize ben destek olmak istiyorum diyen hayırseverlerimiz varsa onları Meydanoğlu zafer İş hanı dördüncü katta bulunan derneğimize bekliyorum. Yardımda bulunarak vesile olan hayırseverlerimize de tekrardan teşekkür ediyorum” ifadelrini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: