Afyon Haber Sitesi

“Görevimiz partili partisiz herkesin talebini yerine getirmektir”

AK Parti heyeti ziyaret turuna çıktı. Emniyet Müdürü, Jandarma Komutanı, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ve işadamı Mehmet Kumartaşlı’yı ziyaret eden heyet ziyaretlerinden ardından bir açıklama yaptı. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Bizim görevimiz insanımızı dinleyerek talebini yerine getirmektir” derken, milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise “Bütün vatandaşlarımıza TBMM’de de Afyonkarahisar’da da kapılarımız sonuna kadar açıktır” dedi.

 AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberinde AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte asaletleri tevdi edilen Emniyet Müdürü Ali Temiz ve Jandarma Komutanı Kd. Albay Yılmaz Kırgel, iş adamı Mehmet Kurmartaşlı ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ne yeniden Başkan seçilen İsmail Kumartaşlı’yı ziyaret ettiler.

“Bizim görevimiz insanımızı dinleyerek talebini yerine getirmektir”

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, İl Başkan Yardımcımız Mustafa Ötken ve Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ile birlikte hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirerek asaletleri tevdi edilen Emniyet Müdürümüz Ali Temiz ve Jandarma Komutanı Kd. Albay Yılmaz Kırgel’e görevlerinde muvaffakıyetler diledik. Yine Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ne yeniden Başkan seçilen İsmail Kumartaşlı’yı ziyaret ederek başarı diledik. Şehrimizin önemli yatırım araçlarından bir olan yumurta sektörü ile ilgili talep ve önerileri de il yönetim kurulu üyemiz olan işadamı Mehmet Kumartaşlı’dan dinledik. Aldığımız talepleri öncelikle vekillerimize aktardık. Esnaflarımız ile birlikte iş adamlarımız ve vatandaşlarımızın talepleri bizim için çok kıymetlidir. Bizim görevimiz her birini ayrı ayrı dinleyerek taleplerini yerine getirmektir. Biz talebini aldığımız, dinlediğimiz hiç kimsenin siyasi görüşüne asla bakmayız. Her vatandaşımız bizim için değerlidir” dedi.

 

“TBMM’de de Afyonkarahisar’da da kapılarımız sonuna kadar açıktır”

 

Uluçay’ın ardından bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de  “İl Başkanımızın dediği gibi biz AK Parti’nin neferleri olarak herkesin talebini önemsiyor ve gerekli adımları atıyoruz. Gerek TBMM’de, gerek Afyonkarahisar’da herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Biz insanımızı Yunus’un dediği gibi ‘Yaratılan severiz Yaratan’dan ötürü’ anlayışı ile seviyoruz. Kimsenin siyasi görüşüne bakmayız, herkesin hayat hikayesini dinler, talebini şartları el verdiği ve kamu yararına olduğu müddetçe yerine getirme gayreti içerisinde oluruz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: