Afyon Haber Sitesi

Güç Birliği Partisi’den AFİHAD ve İnternet Medya Birliği’ne ziyaret

Güç Birliği Genel Başkan Vekili Pınar Albayrak beraberindeki heyetle birlikte İnternet Haberciler Derneği (AFİHAD) ve İnternet Medya Birliği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Güç Birliği Genel Başkan Vekili Pınar Albayrak’a Güç Birliği Partisi Genel Başkan Basın Danışmanı ve MYK Üyesi Muhsin Çekdemir, Güç Birliği Partisi Genel Başkan Basın Danışmanı Yardımcısı Muhittin Çekdemir ve Sosyal Medya Uzmanı ve Güç Birliği Partisi MYK Üyesi Cemile Günaydın eşlik etti.

Güç Birliği Partisi heyetini İnternet Medya Birliği Başkanı Saadettin Ulusoy, İnternet Haberciler Derneği (AFİHAD) Başkanı İsmail Ögeday ve İnternet Medya Birliği üyelerinden Soner Gürsan, Dilek Tür karşıladı.

Hoş bir sohbet havasında geçen ziyarette Güç Birliği Genel Başkan Vekili Pınar Albayrak, Güç Birliği Partisi’nin gerçekleştirmeyi hedeflediği istihdam projelerinden bahsetti. Ziyaretin büyük bir kısmında ise yerel medya mensuplarının yaşadığı sorunlar dile getirildi. Albayrak Afyonkarahisar’ın Güç Birliği Partisi’nde ayrı bir önemi olduğunu ve yerel medyanın sorunlarının farkında olduklarını ifade ederek; “Genel Başkanımız Ali Karnap Bey Afyonkarahisar’a ilk ziyaretinden bu yana ayrı bir önem veriyor. Parti MYK üyemiz iki değerli Afyonkarahisarlı’nın partimizde olmasının bu bağlamda önemi büyük. Yerel medya mensuplarının parti olarak yaşadığı sıkıntıların bilincindeyiz ve bu sorunları çözmek konusunda projeler üretmeye devam ediyoruz yerel medya sorunlarının yakın takipçisi olacağız” dedi.

Güç Birliği Partisi heyeti misafirperverliklerinden dolayı İnternet Haberciler Derneği (AFİHAD) ve İnternet Medya Birliği’ne teşekkür ederken, İnternet Haberciler Derneği (AFİHAD) Başkanı İsmail Ögeday ve İnternet Medya Birliği Başkanı Saadettin Ulusoy nazik misafirperverliklerinden dolayı Güç Birliği Partisi heyetine teşekkür etti.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sonlandırıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: