Afyon Haber Sitesi

İSCEHİSAR KANALİZASYON İHALESİ YAPILDI

İller Bankası işbirliği ile ilçemizin kanalizasyon hatlarını yenileneceği “SUKAP” (Su ve Kanalizasyon Altyapı Projeleri) proje ihalesi yapıldı.

İhale sonrası açıklama yapan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN, İlçemizin alt yapı sorununu çözmek adına başlattığımız çalışmalar kapsamında kanalizasyon hatlarını yenileyeceğimiz projemizin ihalesi yapıldı. İller Bankası işbirliğinde %50’si hibe “SUKAP” (Su ve Kanalizasyon Altyapı Projeleri) projesi ile ilçemizin mevcut kanalizasyon alt yapısını yenileyerek alt yapı sorununu tamamen ortadan kaldıracağız.

2021/231602 ihale kayıt no ile 23.06.2021 tarihinde saat 14:00’de yapılan İscehisar Kanalizasyon yapım işi ihalesine 101 firma katıldı.

Projede 19.180 metre kanalizasyon hattı, 505 adet muayene bacası, 2.100 metre parsel bağlantı hattı, 350 adet parsel bacası ve kanalizasyon inşaatı yapım işi yer alıyor.

Projelerin uygulama süresi sözleşme tarihinden itibaren 450 (dörtyüzelli) gündür

İlçemizin içme suyu hatlarını yenileyerek halkımıza daha sağlıklı su sağlamak adına çalışmalarımız da devam ediyor kısa içerisinde de içme suyu ihalesine çıkarak içme suyu hatlarımızı yenileyeceğiz.

Yapılacak olan çalışmalarla İscehisar’ımızın 50 yıllık alt yapı sorununu çözmüş olacağız. İscehisar’ımız için, geleceğimiz için çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Projelerin hayata geçirilecek olmasında personelimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: