Afyon Haber Sitesi

İscehisar’ı “Kadınlar” değiştirecek

 

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in girişimleriyle tüm ilçelerde hayata geçirilecek olan Kadın Kültür Evleri projesi kapsamında ilçemizde yapılan Kadın Kültür Evi tamamlanma aşamasına geldi.

İscehisar İlçesine giderek “Zakire Ayyıldız Kadın Kültür Evinde” incelemelerde bulunan Vali Gökmen Çiçek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kadın Kültür Evini gezdikten sonra açıklama yapan Vali Gökmen Çiçek; “Necmettin Ayyıldız beyefendi tarafından yapılarak İscehisar’a, Afyonkarahisar’a armağan edilen Kadın Kültür evimizi gezdik, hayran kaldık. Her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde mükemmel bir tesis inşa edilmiş. İscehisar Kadın Kültür Evi en çok özen gösterilen harcama yapılan Kadın Kültür evlerimizden bir tanesi. İscehisar’lı kadınlar herşeyin en iyisine layık. Tesisin yapılması esnasında yer tahsisini sağlayan İscehisar Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’e, İlçe Kaymakamımız Uğur Kapar’a, Hayırsever iş insanımız Necmettin Ayyıldız ve eşi Zakire Ayyıldız hanımefendiye teşekkür ediyorum Allah razı olsun.” dedi.

Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, İscehisar’lı kadınlarımızın sosyal ve kültürel aktivitelerde bulunabilecekleri Kadın Kültür Evimiz kısa sürede hizmete açılacak. Kadın Kültür Evleri projesi fikir babası Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e, İlçe Kaymakamımız Uğur Kapar’a ve Necmettin Ayyıldız kardeşimize sonsuz teşekkür ediyorum. İscehisar çok güzel bir eser kazandı.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: