Afyon Haber Sitesi

İsmail Kumartaşlı’dan Başkan Mustafa Çöl’e ziyaret

Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’ya, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sandıklı Temsilcisi Yusuf Akin ile dernek üyeleri katıldı.

İsmail Kumartaşlı burada Başkan Mustafa Çöl’e bir nezaket ziyareti yaptıklarını, sağ olsun şimdiye kadar kendilerinden rica ettikleri şeylerin eksiksiz yerine geldiğini, bu ziyaret sırasında yine bizler için çalışma yaptıklarını ifade ederek, gerek Afyonkarahisar gerekse Sandıklımızda Gazilerimize, Şehit ailelerimize, dul ve yetimlerimize yaptıkları yardımlardan dolayı şahsım ve Derneğimiz adına teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Başkan Mustafa Çöl, bu nazik ziyaret sebebiyle Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı, Sandıklı temsilcisi Yusuf Akin ve dernek üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederek, kendilerini misafir etmekten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: