Afyon Haber Sitesi

KOSGEB Bor OSB’de hizmet verecek

  • Gündem
  • 21 Ocak 2022
  • KOSGEB Bor OSB’de hizmet verecek için yorumlar kapalı

Bor Karma ve Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesine KOSGEB Temsilcilik Ofisi açıldı. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Temsilcilik Ofisi ile birlikte Bor OSB’de faaliyet gösteren firma ve fabrikaların yerinde hizmet alması amaçlanıyor.

Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- Niğde Valisi ve Bor Karma ve Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yılmaz Şimşek ile KOSGEB Niğde Müdürü Niyazi Gücenmez arasında imzalanan protokol ile Bor Karma ve Deri İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü idari bina içerisinde yer alan KOSGEB Temsilcilik Ofisi hizmet vermeye başladı.  

Niğde ve sanayicilere yerinde hizmet vermek adına açılan KOSGEB Temsilcilik Ofisi ile sanayicilerin teşviklerden ve finansman olanaklarından en faydalı şekilde yararlanabilmesi amaçlanmakta.

Konuyla ilgili Vali Şimşek, açılan KOSGEB Temsilcilik Ofisi işletmelere ve girişimcilere, KOSGEB hizmet ve destekleri hakkında bilgilendirme hizmetleri ile talep ve ihtiyaçları doğrultusunda yararlanılabilecek destekler konusunda yol göstererek, KOSGEB desteklerinin verilmesine yönelik rehberlik hizmetlerini yürüteceğini belirtti. Bor Karma ve Deri İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü bünyesinde açılan Temsilcilik Ofisi ile sanayicilerimizin KOSGEB destek ve hizmetlerinden etkili bir şekilde faydalanmaları hususunda yerinde bilgi alabileceklerini ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: