Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

Köylerdeki Koronavirüs Tedbirleri KÖYDES Toplantısında Görüşüldü

Köylerin Altyapılarının Desteklenmesi Projesi KÖYDES toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında video konferans yöntemiyle yapıldı. Toplantıda mevsimlik işçiler, Koronavirüs tedbirleri ve köylere yapılan yatırımlar görüşüldü.

Vali Mustafa Tutulmaz Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde mesaisine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakamlar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy, İl Genel Meclisi Üyeleri ile video konferans yöntemiyle KÖYDES toplantısında görüştü.

Toplantıda mevsimlik işçilerin durumu, köylerin alt yapıları, ilçelerde yapılan yatırımlar ve alınan Koronavisüs tedbirleri görüşüldü.

El Ele Vererek Mücadeleden Başarıyla Çıkalım

Vali Mustafa Tutulmaz, virüsle etkin mücadele için mevsimlik işçilerin yaşam koşullarının ve çalışma şartlarının titizlikle takip edilmesini ve bu konuda tüm tedbirlerin sıkı sıkıya takip edilmesini önemle vurgulayarak gereken önlemlerin alınması talimatını verdi. Kornavisüle mücadelenin il merkezinden köylere kadar tüm alanda en iyi şekilde yürütülmesi için tüm kamu görevlilerinin üzerine düşeni yapması gerektiğini ifade eden Vali Mustafa Tutulmaz: “El ele vererek ilimizde virüsle mücadeleyi başarılı bir şekilde yürütelim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: