Afyon Haber Sitesi I AfyonAjans.com

Koyuncu kampanyaya destek veren Türkiye’de ilk belediye başkanı oldu

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Milli Dayanışma kampanyasına destekler başladı.Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu bu dayanışma kampanyasına destek veren Türkiye’deki ilk belediye başkanı oldu.

 

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na,‘Bende varım’ diyerek Emirdağ ilçesinde düzenlenen kampanyada ihtiyaç sahibi vatandaşların erzak ve yemek ihtiyacının karşılanması için10 bin TL bağış yaparak açılışı gerçekleştirdi.Başkan Koyuncu, yaptığı açıklamada: “Değerli hemşerilerim,Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı Milli Dayanışma kampanyasında Serkan Koyuncu olarak ben de varım.  ‘Hep Birlikte Başaracağız’ diyerek başlattığımız Emirdağ’daki kampanyaya ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın erzak ve yemek ihtiyacının karşılanması için şahsım adına 10 bin TL bağış yaparak açılışı gerçekleştiriyorum.Hayırsever hemşerilerimden, ilçemizdeki sivil toplum kuruluşları, odalar ve esnaflarımızdan da desteklerini bekliyorum. Birlikte Başaracağız”dedi.

 

İlk destek eşi ve kızından geldi

Başkan Koyuncunun başlattığı kampanya çağrısına ilk destek eşi ve kızından geldi. Eşine ve kızına yine sosyal medya aracılığı ile teşekkür eden Başkan Koyuncu, “Çağrıma destek veren tüm hemşerilerime teşekkür ederim. En anlamlısı ise az önce kızım Rabia Ferda’nın kumbarasını getirerek içindeki 112 TL’yi de kampanyaya bağışlaması oldu. Bu arada eşim Hümeyra Koyuncu’dan da 5 bin TL destek vererek hemşerilerimin yanında oldu, teşekkür ederim” diye konuştu.

 

“Haydi Emirdağ hep birlikte başaracağız”

Başkan Koyuncu, “Gerek yurt içi gerek yurt dışındaki çok sayıda hemşehrilerimizden ve vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine “Haydi Emirdağ hep birlikte başaracağız” yardım kampanyası başlatmış bulunmaktayız.Dünyamızın ve ülkemizin geçirdiği bu zorlu günlerde ilçemizde yapılan bu mücadeleye siz de destek olun. İhtiyaç sahiplerine dağıtılmak ve ulaştırılmak üzere hazırlayacağımız yardım paketlerinden alarak hep birlikte başaracağımızı gösterebilir bir katkı da siz sağlayabilirsiniz. Toplu gıda ve temizlik ürünleri yardımı kabul edilmektedir” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: