Afyon Haber Sitesi

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasının kuraları çekildi

Dinar Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Kurumlar arası Voleybol Turnuvası’nın kura çekimi Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve kurum temsilcilerinin katılımıyla Dinar Belediyesi Meclisi Toplantı salonunda gerçekleşti.
12 takımın yarışacağı turnuva çekilişinde çekiliş öncesi bir konuşma yapan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Dinar Belediyesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerimiz kapsamında düzenlemiş olduğumuz Kurumlar arası Voleybol Turnuvası’nın kura çekimine hoş geldiniz. Gerçekleştirdiğimiz bu turnuva ile kurumlar arası iş birliği ve kaynaşmayı daha da arttırmayı hedefliyoruz. İnşallah ilerleyen süreçte tüm ilçemiz genelinde çeşitli alanlarda turnuvalar da düzenleyeceğiz. İnşallah bu düzenlemiş olduğumuz turnuva ilerde düzenleyecek olduğumuz sportif faaliyetlerin temelini oluşturmuş olacaktır. Şimdiden kuralar sonucunda karşılaşacak olan takımlarımıza başarılar diliyor, Turnuvaya katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın konuşmasının ardından yapılan kura çekilişinde 2 grupta toplam 12 takımın rakipleri belli oldu.
Kura sonrasında guruplar; A grubu:
Sermaye Piyasası Bölge Yatılı Ortaokulu,
Dinar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü,
Dinar Belediyesi Başkanlık Makamı,
Dinar Orman İşletme Müdürlüğü,
Dinar Emniyet Müdürlüğü (Polisler),
Dinar Belediye Spor Kulübü
B grubu:
Dinar Devlet Hastanesi,
Dinar İlçe Müftülüğü,
Dinar Belediyesi Atölye Amirliği,
Dinar Adliyesi,
Dinar Emniyet Müdürlüğü (Bekçiler),
Gür-İş olarak belirlendi.
Turnuva; 12 Temmuz Pazartesi günü saat 18:00’da Dinar Sermaye Piyasası Bölge Yatılı Ortaokulu ve Dinar Belediye Spor arasında oynanacak ilk maç ile başlayacak.
1. Hafta oynanacak olan tüm maç müsabakaları aşağıda paylaşılan görselde yer almaktadır. Her hafta oynanacak maçlar Belediyemiz Web sitesi ve sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: