Afyon Haber Sitesi

Mehmet Kasapoğlu, Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret Etti

Programları kapsamında bazı ziyaretlerde ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu Vali Gökmen Çiçek, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Mehmet Taytak, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay tarafından Valilik Binası girişinde karşıladı.

Valilik Şeref Defterini imzalayan Bakan Kasapoğlu, Valilik makamına geçti. Kendilerini ilimizde ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu kaydeden Vali Gökmen Çiçek, Bakan Dr. Mehmet Kasapoğlu’na Afyonkarahisar’ın ekonomisi, tarihi ve doğal güzellikler, turizm potansiyeli, spordaki genel durumu, bu alanda yapılan yatırımların mevcut durumu ve spor konusunda beklentileri anlatarak, genel bilgiler verdi.

Afyon Spor Turizmi Açısından Ülkemizin En Önemli Destinasyonu

Nazik karşılaması ve yakın ilgisi nedeniyle Vali Gökmen Çiçek’e teşekkür eden Bakan Kasapoğlu, ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Afyonkarahisar spor turizmi açısından ülkemizin önemli destinasyonlarından birisi diyen Bakan Kasapoğlu: “Bunu nasıl farklı bir boyuta taşımayacağımızı, pek çok branşta futbolu ile su sporlarıyla ve diğer branşlarıyla, bilindiği üzere de 60’a yakın branş var bakanlık olarak desteklediğimiz ve çalıştığımız. Afyonkarahisar da bunlar için çok uygun bir kentimiz. Hem spor turizmi hem de sporcu ile potansiyeli ile birbirinden değerli gençlerinin daha donanımlı şekilde yarınlara hazırlanması noktasında gençlik merkezlerinde, yurtlarda ve Türkiye’nin dört bir yanından gelecek gençleri ağırlayacak gençlik kamplarımızda inşallah Afyonkarahisar’ın gençlik ve spor yatırımlarındaki seviyesini çok daha farklı noktalara taşıyacağız” dedi.

Açıklamalarının ardından Bakan Kasapoğlu, ilimizdeki temaslarını gerçekleştirmek üzere Valilik ziyaretini tamamladı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: