Afyon Haber Sitesi

Memur-Sen’e bağlı Sendikalar AFİHAD VE Medya Birliğini ziyaret etti

Memur-Sen’e bağlı çok sayıda Sendika temsilcisi Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneğine ve İnternet Medya Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü olması münasebetiyle yapılan ziyaret, yaklaşık 1 saat sürdü. Ziyarette karşılıklı fikir alışverişi, sendikaların çalışmaları ve basın ile ilgili olarak çok sayıda konu gündeme getirildi.

Gündemdeki konular ile de görüşen, heyet birlik üyesi olan, tüm çalışanların 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü de kutladı.  Ziyaret heyetini İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday karşıladı. Ziyarete Memur İl Temsilcisi ve Büro Memur Sen Şube Başkanı Ali Keskin, Sağlık Sen Şube Başkanı Abdülkadir Hız,Diyanet Sen Şube Başkanı Ömer Boyraz, Eğitim Bir Sen 2 Nolu (Üniversite) Şube Başkanı Vehbi Gülseren,  Ulaştırma Memur Sen Şube Başkanı Tahsin Hanlı, Bem Bir Sen Şube Başkanı Muhittin Ok, Bayındır Memur Sen İl Başkanı Ahmet Koç, Kültür Memur Sen İl Başkanı Adalet Atacan, Genç Memur Sen İl Başkan Vekili Mustafa Cangür Pamuk katıldı.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: