Afyon Haber Sitesi

Millet Bahçesi Projemiz için ilk adım atılıyor

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın seçim beyannamesinde yer alan Millet Bahçesi projesi Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın girişimleri ve Milletvekilimiz Ali Özkaya’nın destekleri ile ilçemize kazandırılacak.
Geçtiğimiz aylarda Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un ilimizi ziyaretleri kapsamında ilçemize vermiş olduğu Millet Bahçesi sözü üzerine Belediyemiz vakit kaybetmeden Millet Bahçesi projesi için çalışmalarına başladı.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın Proje ekibi ile görüşmesinin ardından İmar Müdürü Yusuf Narin ve İmar Müdürlüğü personelleri proje ekibi birlikte Millet Bahçesi ve Kıraathanesinin yapılacağı Düden mevkiine giderek yerinde incelemelerde bulundu.

Düden mevkiine yapılacak olan Millet Bahçesi ve Kıraathanesi projesi aynı zamanda Menderes Nehri projemiz ile de birleşerek İlçemize kazandırılmış olacak.
İlçemizde göreve geldiği günden itibaren seçim beyannamesinde yer alan projeleri birer birer hayata geçirdiğini ifade eden Belediye Başkanı Nihat Sarı, “İlçemiz her geçen gün modern ve yaşanabilir bir ilçe olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor. İnşallah seçim beyannamemizde yer alan Millet Bahçesi projemiz için Proje ekibi ile görüşmemizi gerçekleştirdik. Düden mevkisine kazandıracak olduğumuz Millet Bahçesi projemizi hazırlayarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza sunacağız. Projemizin ilçemize kazandırılması için desteklerini bizden esirgemene Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum başta olmak üzere Milletvekili Ali Özkaya’ya ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: