Afyon Haber Sitesi

Milletvekili Taytak, Türk-iş’i ziyaret etti

 

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, il genelindeki ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Milletvekili Taytak, Türk-iş İl Temsilcisi Muharrem Uslu ve Türk-iş’e bağlı sendika başkanları ile bir araya geldi.

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, haftasonu da ziyaretlerine devam etti. Taytak’a, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Sekteri Beytullah Bostancı, İl Yönetim Kurulu Üyelerinden Mustafa Gün,  Sabri Duysak ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram katıldı. Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyet, Türk-iş İl Temsilcisi Muharrem Uslu ve Türk-iş’e bağlı sendika başkanlarıyla buluştu.

 

“İşçilerimize vermiş olduğunuz desteklerinden dolayı teşekkür ederim”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk-iş İl Temsilcisi Muharrem Uslu, sendika çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Uslu, “Biz hep milliyetçilerin içerisinde çalışan ve böyle bir ortamın içinde bulunan kişileriz. Siyaset günlük hayatımızın bir parçası olmuştur. Türk-iş’e bağlı sendikalarımızın sizden bir isteği var. İşçiler istediği sendikaya üye olsun, işçiler istediği sendikadan istifa etsin. Gittiğiniz ortamlarda bunu da dile getirseniz seviniriz. Zaten işçinin sendika hakkı kendi iradesine bağlıdır. İşçilerimize vermiş olduğunuz desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum”

 

“Türk – iş sendikası başarılı çalışmalara imza attı”

Türk – iş sendikasının başarılı çalışmalara imza attığını söyleyen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “İşçiler istedikleri sendikaya üye olsunlar, işçiler istedikleri sendikadan ayrılabilsinler. Kendi hürriyet içerisinde, kendi anlayış içerisinde siyasi bir baskı altında kalmadan, tehdit edilmeden bu kararı alabilmeliler. Sendikalarda özellikle hem işverenin hemde işçinin arasında birlik ve beraberliği sağlayıp haksızlıklara müsaade etmemelidir. Sendika siyaset yapmamalıdır. Sendikanın işi kendi üyelerinin sosyal haklarını, işyerlerinin haklarını sağlayabilmelidir.  Türk-iş olarak önemli çalışmalar yaptınız. Kooperatif kurarak çok sayıda vatandaşımızı ev sahibi yaptınız. Bazı sendikalar vardırki üyelerden topladıkları paralar ile arabanın biraz daha modelini yükseltirler, daha lüks bir hayat içerisinde yaşarlar. Ama Türk-iş sendikamız öyle değil. Ben hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: