Afyon Haber Sitesi

Milletvekili Taytak’tan OSB’ye ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan ile beraberindeki parti Yönetim Kurulu Üyeleri; Ramazan Eryıldız, İsmail Aydoğuş, Recep Yaman ile Emre Sagun, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ile Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ın yanı sıra OSB Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Mutluer, Tahsin Oğuz, İbrahim Savrukoğlu ile OSB Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu da hazır bulundu. Organize Sanayi Bölgesi genişletilme çalışmaları ve sanayicinin sorunlarının değerlendirildiği toplantıda konuşan Milletvekili Mehmet Taytak, sanayiciye her zaman destek vermeye hazır olduklarını ifade ederek; “OSB Yönetim Kurulumuz, sağ olsunlar uzun yıllardır Organize Sanayi Bölgemizde imalat adına yapılan her türlü hizmetlerde öncülük yapıyorlar. Afyonkarahisar’ımıza çok ciddi manada katma değer sağlıyorlar. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Her kapıyı açıp, bürokrasi engelini kırıp daha güzel şeylere vesile oluyorlar. Ben bu bölgenin bir milletvekili olarak sanayici için elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.
SANAYİMİZE HER ZAMAN DESTEK OLUYORLAR
OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay da, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür ederek konuşmasını şöyle sürdürdü; “Sayın Vekilimiz ile telefonla görüşmelerimizde veya yüz yüze görüşmelerimizde her zaman OSB’mize destek oluyorlar. Hangi sorunumuz olursa ilettiğimiz zaman yapılması için ne gerekiyorsa sürekli yardımcı olmaya çalışıyorlar.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: