Afyon Haber Sitesi

Muhtarlar’dan Milletvekili Taytak’a teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar ziyaretleri kapsamında Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Talep ve isteklerin çözümü noktasında her zaman yanlarında olan Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Muhtarlar, ” Lise ve Anaokulunun kazandırılmasından noktasında göstermiş olduğu çabaya hepimiz şahit olduk” dediler.

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Belediyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İlçelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Zeki Türk, Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu ve Sülün Belediye Başkanı Şükrü Bacak, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetimini ziyaret etti. Ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti.

“Vekilimiz talep ve isteklerimize her zaman destek verdi”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, “Sayın Vekilimizi ve MHP İl Yönetimini derneğimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Sağolsun Sayın Vekilimiz bizleri her zaman arar ve sorar. Talep ve isteğimiz olduğunda gerçekleşmesi için elinden gelen desteği vermektedir. Şimdiye kadar muhtarlarımızın özellikle okul konusunda talepleri olmuştu. Sayın vekilimizin girişimleri ile uzun yıllar sürünceme de olan okul taleplerimiz gerçekleşmek üzere ben muhtarlarımız adına kendine tekrar teşekkür ediyorum”

“Muhtarlarımızın her zaman yanındayız”
Muhtarlık görevinin önemine değinen Milletvekili Taytak, “Muhtarlık demokrasinin ilk eşiğidir. Devlet ile milletin arasındaki köprüdür. Muhtarlarımız kendi mahallesinde bulunan vatandaşlarımızın sesidir. Muhtarlığı kendinize bir meslek edinmişlik ruhuyla çalışıyorsunuz. Benim babamda muhtardı. Hakikaten muhtarlık önemli bir görevdir. Milletvekili olarak göreve başladığın günden itibaren muhtarlarımızdan gelen her talebi elimden geldiği kadar takip etmeye çalışıyorum. Bölgenin Milletvekili olarak elimden geldiğince yatırım ve hizmetler noktasında ilimizde ne sıkıntı var ise elimi taşın altına koymaya çalışıyorum”

“Anadolu Lisemiz ve Anaokulumuz hayırlı olsun”
Mahalle muhtarlarından gelen anaokulu ve lisesi taleplerinin yapılan girişimler sonucunda gerçekleşeceğini söyleyen Milletvekili Taytak, “Muhtarlarımızdan bize il başkanlığımız aracılığıyla talep ve istekler gelmektedir. Bunlardan birisi okul istekleriydi. Anaokulu ile ilgili muhtarlarımızdan talep gelmişti. Şimdiye kadar anaokulu istekleri uzun süredir çözülmemişti. Yaptığımız girişimler sonucunda anaokulumuzun geçtiğimiz günlerde müjdesini vermiştik. İnşallah yakın bir zamanda okulumuz yapılacak. Daha sonra 4 mahalle muhtarımızın Harbiş bölgesinde bulunan kale görünmez tesislerinin içindeki bir alana Anadolu Lisesi ile ilgili bir talepleri oldu. Bu lise okulu ile ilgili önemli gelişmeler gerçekleştirdik. Bürokratik işlemlerde sona geldik. Son yazışmalar bitti. Nasip olursa Harbiş bölgemize lisemizi kazandıracağız. Şimdiden hayırlı olsun”

“Muhtarlarımızın taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz”
Muhtarlardan gelen talepleri yerine getirme adına önemli çalışmalar yaptıklarını söyleyen MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş muhtar kardeşlerimiz, son derece önemli bir makamda bulunmaktadırlar. Bu güne kadar muhtarlarımızla uyumlu ve koordineli bir şekilde birçok hizmeti birlikte gerçekleştirdik. Son örneği ise anaokulu ve lise konusuydu. Vekilimizin sayesinde önemli bir mesafe katettik. Okullarımız hayırlı olsun”

“Muhtarlarımızla köprü vazifesi görüyoruz”
Merkez ilçe başkanlığı olarak köprü vazifesi gördüklerini vurgulayan MHP Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, “Sayın vekilimizin yapmış oldukları ortadadır. Bizde merkez ilçe olarak köprü olma vazifesi görüyoruz. Muhtarlarımızdan gelen talepleri önce il başkanlığımıza, il başkanlığımıza vekilimize ileterek çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de sorunlarınızın çözüme kavuşturulmasında her zaman yanınızdayız”

“Ne zaman bir talebimiz olsa her zaman yanımızda oldunuz”
Lise ve Anaokulunun kazandırılması noktasında önemli destek veren Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür eden Muhtarlar, “Seçildiğiniz günden itibaren muhtarlar olarak her zaman desteğini gördük. Ne zaman bir talebimiz veya bir sorunumuz olsa her zaman yanımızda oldunuz. Son örnekleri ise lise ve anaokulunun kazandırılması oldu. Okul konusunda yapmış olduğunuz çabaya hepimiz şahit olduk. Devamlı bizleri bilgilendirdiniz. Anaokulu ve lisemiz için sayın vekilimiz Mehmet Taytak’a, İl Başkanı Mehmet Kocacan’a ve Merkez İlçe Başkanı Fevzi kartal’a tekrar teşekkür ediyoruz” dediler. Toplantı sırasında muhtarlar kendi bölgeleriyle ilgili talep ve isteklerini tek tek dile getirdiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: