Afyon Haber Sitesi

Nihat Sarı’dan hayırlı olsun ziyaretleri

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında ilçemizde göreve başlayan müdürlere ve göreve seçilen kooperatif başkanlarına bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.


Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında ilk olarak ilçe Nüfus Müdürlüğüne vekil olarak atanan Ali Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Akabinde ise İlçe Tarım Kredi Müdürlüğüne atanan Alper Çetin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyaretlerin devamında ise Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek ile birlikte S.S. Dinar Pancar Kooperatifi Başkanlığına seçilen Veysel Topçu’ ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette günün anısına Veysel Topçu tarafından Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya hediye takdim edildi.
Son olarak ise Dinar Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanlığına seçilen Ali Erkan Akpınar’a ziyaret gerçekleştirildi.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı ziyaretlerinde göreve gelen müdür ve oda başkanlarına günün anısına çiçek ve çikolata takdim etti.
Ziyaretler sonrasında bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İlçemizde göreve başlayan kurum müdürlerine ve seçilen oda başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Tüm kurumlarımız ve odalarımız ile iş birliği içerisinde ilçemize hizmet veriyoruz. Bu vesileyle göreve gelen müdürlerimize ve oda başkanlarımıza tekrardan hayırlı uğurlu olmasını diliyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: