Afyon Haber Sitesi

Prof. Dr. İsmail Balık Sohbet toplantılarına konuk oluyor

AFYONKARAHİSAR KÜLTÜR VE TURİZM DERNEĞİ’NDE

SOHBET TOPLANTILARININ İKİNCİ KONUĞU:

PROF. DR. İSMAİL BALIK

Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Derneği yeni başlattığı sohbet toplantılarına devam ediyor.

İlkini Afyonkarahisarlı olduğunu her platformda iftiharla belirten Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR’ın katılımıyla gerçekleştiren Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Derneği, sohbet toplantılarının ikincisinde 24 Eylül 2022 Cumartesi günü Saat: 14.00’te dernek genel merkezinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail BALIK’ı konuk edecek.

ENFEKSİYON HASTALIKLARI KONUSUNDA BİLİNÇLENMEK ÇOK ÖNEMLİ

Dernek Genel Başkanı Mehmet Ali Özerkan toplantıyla ilgili yaptığı açıklamada “Dernek olarak başlattığımız sohbet toplantılarının ikincisini ülkemizde enfeksiyon hastalıkları konusunda en önemli isimlerden biri olan çok değerli hemşehrimiz Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail BALIK hocamızın katılımı ile gerçekleştiriyoruz.

BİLGİ KİRLİLİĞİNE SON VERELİM

“Üikemizde son zamanlarda büyük bir bilgi kirliliği yaşanıyor. Bildiğiniz gibi tüm dünyayı kasıp kavuran Korona virüs ülkemizde çok sevdiğimiz yakınlarımızı elimizden alarak hepimizi üzmüş ve bizlere derin acılar yaşatmıştır. Bir de buna gelecek olan kış aylarının olumsuz koşullarını eklediğimizde enfeksiyon hastalıkları konusunda hemşehrilerimizi ilk ağızdan bilgilendirmenin yararlı olacağını düşündük.” diyen Özerkan, “Bilgi kirliliğine son verebilme adına gerçekleştireceğimiz bu toplantıyla kendi hayatımıza olduğu gibi belki de bir yakınımızın yaşamına da önemli katkılar sunabileceğimizi düşünüyor, bu nedenle toplantıya katılımı çok önemsiyor, Ankara yaşayan hemşehrilerimizin bu sohbet toplantısına katılımlarını bekliyoruz. Bu duygularla bizleri kırmayarak toplantı davetimizi kabul eden sayın Prof. Dr. İsmail BALIK hocamıza şahsım, yönetim kurulum ve Ankara’da yaşayan hemşehrilerimiz adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Tarih: 24 Eylül 2022 Cumartesi

Saat: 14.00

Adres: Ataç 1 Sokak No: 29/16 Kızılay/ANKARA

Prof. Dr. İsmail Balık Sohbet toplantılarına konuk oluyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: